Сайт Вижницької районної організації  профспілки працівників освіти і науки

Засідання президії

13-14 лютого на базі Мілієвської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дмитра Загула  та навчально-виховного комплексу «Берегометська гімназія» відбулося розширене засідання президії районного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

       Президія своїм рішенням затвердила кошторис та план роботи на 2020 рік районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Також відбулося обговорення Закону України «Про загальну середню освіту» та завдання Профспілки під час його впровадження та завдання Профспілки під час  його впровадження.

В засіданні президії взяли участь і виступили:

·   Андрич М.Г., начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації;

·  Ковдриш В.Ф.,  завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації;

                   · Москаль М.Г., голова ревізійної комісії районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId78a24dd50d

Вітаємо з перемогою!

 11 січня 2020 року на спортивній базі "Олімпія" м.Чернівці відбулися фінальні змагання з волейболу серед членів профспілки працівників закладів та установ освіти області.

            Змагання з волейболу проводились в рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів профспілки.

            У змаганнях взяли участь 9 команд освітньої галузі.

             За підсумками напруженої спортивної боротьби перемогу здобула команда освітян Вижницького району, на другому місці - команда освітян Сторожинецького району, третє місце посіла команда освітян м.Чернівці.

            Команди-переможці нагороджені кубками, дипломами, гравців команд нагороджено медалями та грошовими преміями.

             Вітаємо освітян  Вижниччини - переможців змагань:

•Вірсту Василя Михайловича, вчителя історії Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ;

•Москаля Володимира Миколайовича, вчителя фізичної культури Бабинського НВК ім.М.Вержак;

•Тирона Антона Миколайовича, технічного працівника Бабинського НВК ім.М.Вержак;

•Тесліцьку Людмилу Іванівну, діловода Вшківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

•Кисилицю Андрія Миколайовича, вчителя фізичної культури Мілієвської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

•Гакмана  Сергія  Петровича, вчителя фізичної культури Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

•Фуштея Василя Георгійовича, кочегара Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

•Курилюка Юрія Івановича, вчителя фізичної культури Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

 •Лучика Назарія Тарасовича, директора Вижницької гімназії.

             Зі святом спорту спортсменів привітав голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Дудчак Володимир Васильович, який побажав усім учасникам змагань захоплюючої гри та перемог.

            З вітальним словом до учасників змагань звернувся і голова Федерації волейболу області, головний суддя змагань  - Васкан Іван Георгійович.

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId9e6416d43a

НУШ – реалії та перспективи

31 жовтня 2019 року на базі закладів освіти Вашківецької , Вижницької міських рад та Вижницької районної ради відбулося  виїзне засідання президії районного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Під час зустрічей з адміністраціями, профспілковими організаціями та вчителями вивчався стан кадрового, матеріального та дидактичного забезпечення Нової української школи у 1 та 2 класах.

В ході зустрічей педагоги розповідали про методичні надбання, здобутки та проблеми впровадження НУШ. В засіданні президії взяли участь : Лучак В.П., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради та Андрич М.Г., начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації.

         Президія прийняла відповідну постанову  та звернулася до начальників відділів освіти по окремим питанням удосконалення функціонування НУШ в закладах освіти .

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId76ee3c9c18

Підсумок звітів і виборів

24 вересня 2019 року в залі засідань Вижницької районної ради відбулася XXVII звітно-виборна конференція районної організації профспілки працівників освіти і науки з порядком денним:

1. Звіт про роботу комітету Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки   за період з 25 вересня 2014 року по 20 вересня  2019  рік .

2. Звіт про роботу ревізійної комісії Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки  за період з 25 вересня 2014 року по 20 вересня  2019  рік .

3.Вибори голови Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки.

4. Вибори заступника голови Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки .

5. Вибори комітету Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки .

6. Вибори ревізійної комісії Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки .

7. Вибори делегатів на звітно-виборну конференцію Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

8. Про уповноваження на підписання Протоколу звітно-виборної конференції Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки та подачу документів на державну реєстрацію змін.

Конференція прийняла відповідні постанови.

В роботі конференції взяли участь і виступили: Дудчак В.В., голова Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки; Татарин Ю.Д., виконуючий обов’язки голови Вижницької районної державної адміністрації; Андрюк М.І., голова Вижницької районної ради; Андрич М.Г., начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації, Лучак В.П., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради, Токар Г.Д., виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради, Никифоряк Д.М., голова РО ВУТ «Просвіта»  ім. Т.Шевченка.

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId69fb1bba24

Старт звітно-виборної кампанії

23 квітня 2019 року на базі Мілієвської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дмитра Загула Вижницької міської ради відбулося засідання президії Вижницького районного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Президією розглянуто питання « Про підсумки проведення атестації педагогічних працівників Вижницького району, Вижницької та Вашківецької міських рад у поточному навчальному році».

Того ж дня відбувся пленум Вижницького районного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Пленум розглянув питання пов’язані з звітами та виборами  у структурних підрозділах Вижницької районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

 

Пленум прийняв відповідну постанову з даного питання. 

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId3d7d5023cd

Спортивне свято

  26 березня 2019 року на базі Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу серед працівників освіти Вашківецької об’єднаної територіальної громади

Участь у змаганнях взяли команди Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бабинського НВК ім.М.Вержак. Були представлені як чоловічі так і жіночі команди.

Змагання розпочалися  з привітального слова начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради Лучака В.П. та голови райкому Профспілки Вижницького району Борсука Я.С. Вони побажали учасникам команд вдалої гри, наснаги, гарного спортивного настрою та перемог!

            Спортивні поєдинки були цікавими, аматори волейболу демонстрували високий технічний рівень і хорошу змістовну гру, якою порадували своїх вболівальників. Непоборний дух  та позитивний настрій панував у спортзалі протягом всіх змагань.

 У напружених і дуже цікавих іграх місця розташувалися таким чином:

жінки:

І місце – Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Бабинський НВК ім.М.Вержак;

ІІІ місце – Замостянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

IV місце – Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

чоловіки:

І місце – Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце –Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Замостянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

IV місце –Бабинський НВК ім.М.Вержак.

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради та Вижницького районного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Ці змагання дали змогу гідно презентувати командам свій освітній заклад, гарно та з користю відпочити. Висловлюємо щиру вдячність організаторам змагань, а нашим спортсменам-аматорам – велика подяка за високий спортивний дух, патріотизм, майстерність, значні досягнення та перемоги.

Ми пишаємося Вами!

 

   

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId868a4f589c

Пленум Профспілки освітян району.

22 лютого 2019 року у залі засідань Вижницької районної ради відбувся пленум районного комітету Профспілки працівників освіти і науки з порядком денним:

1. Про роботу адміністрацій, первинних профспілкових організацій загальноосвітніх навчальних закладів освіти Вижницького району, Вижницької, Вашківецької міських рад, спрямовану на забезпечення соціально-економічних гарантій працівників відповідно до законодавства про освіту.

 2. Про кошторис районної організації профспілки працівників освіти і  науки на 2019 рік. 

З доповіддю на пленумі виступив голова РК Профспілки працівників освіти і науки Борсук  Ярослав Семенович.

            На пленум були запрошені керівники закладів освіти Вижницького району, Вашкывецької та Вижницької міських рад.

            В роботі пленуму взяли участь і виступили:

-          Дудчак Володимир Васильович, член президії ЦК Профспілки працівників освіти України, голова  Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. В своєму виступі розповів про діяльність ЦК Профспілки та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки з питань соціального захисту працюючих. Також вручив від президії обкому Профспілки ноутбук для потреб членів первинної профспілкової організації Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради.

-          Сенчук Руслан Іванович, голова Вижницької районної державної адміністрації. Підкреслив важливість профспілок у розвиток освіти району. Підкреслив, що за оцінкою освітян і влади районна організація Профспілки працівників освіти і науки працює добре. Також запропонував ряд заходів, які можна проводити спільно з територіальними громадами.

-          Андрюк Михайло Іванович, голова Вижницької районної ради. Відзначив добру співпрацю районної ради та райкому Профспілки працівників освіти. Звернув увагу освітян тих закладів освіти, де ще не пройшла децентралізація, на необхідність економічного обґрунтування самодостатності майбутніх громад.

-          Чепіль Олексій Георгійович, Заслужений працівник освіти України, голова Вижницької міської ради. У своєму виступі закцентував увагу на тому, що в умовах територіальної громади в освітянській галузі прийшлося робити навмання і вперше. Мова йшла про проведення конкурсу для директорів закладів освіти. Відзначив недосконалість законодавчої бази з цього питання. Розповів про значні зрушення в питаннях капітального ремонту приміщень закладів освіти, які би не були можливі без територіальної реформи.

-          Андрич Михайло Георгійович, начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації. Наголосив на важливість співпраці адміністрацій та  профкомів закладів освіти в питаннях соціального захисту працюючих. Відзначив важливість в функціонуванні установ, щоб адміністрації вчасно погоджували з профкомами «Правила внутрішнього трудового розпорядку», Колективного договору, педагогічного навантаження, штатний розпис, кошторису та інших нормативних документів локального характеру.

-          Лучак Володимир Петрович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради. Розповів про проблеми у  недостатньому фінансуванні освітньої субвенції. Якщо у районі та Вижницькій міській раді є надлишок коштів освітньої субвенції, то у нас її не вистачає. У 2018 році ми виплачували лише 10 % за престижність педагогічним працівникам і лише частково виплачували винагороду. Завдяки спільним зусиллям голови міської ради, відділу освіти та райкому Профспілки працівників освіти та Народному депутату України Рибаку Івану Петровичу нам вдалося одержати додаткову субвенцію в кінці 2018 року в обсязі 1350 тисяч гривень. Це дало можливість у 2019 році підняти до 15 % надбавку за престижність та акумулювати певну суму коштів на винагороду. Також відзначив, що у 2019 році вдалося закупити парти, дошки, стільці та комп’ютерну техніку для установ. Значно покращився тепловий режим в установах.

-          Заєць Ася Леонідівна , начальник відділу освіти, культури, медицини , молоді та спорту Вижницької міської ради.  У своєму виступі подякувала за добру співпрацю відділу освіти та райкому Профспілки. Відзначила, що така співпраця є зразком для співпраці адміністрацій та профкомів в установах. Також подякувала за допомогу з боку методистів районного методичного кабінету  Борсука О. Я. та Труфин О.І..

-          Попович Олексій Васильович, член президії райкому Профспілки, депутат районної ради, голова первинної профспілкової організації НВК «Вашківецька гімназія». У своєму виступі відзначив важливість солідарності в діях Профспілки. Подякував за турботу райкому Профспілки  в питанні соціального захисту працюючих. Також порушив питання про важливість єдності профспілок і відзначив, що на сьогодні, в умовах децентралізації, відчувається особлива увага до первинних профспілкових організацій  з боку Вижницького районного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

-            Берла Марія Василівна, член президії райкому Профспілки, голова профкому Берегометського ДНЗ №4. в своєму виступі порушила питання оплати праці педагогів довкілля. Зокрема, про несправедливий підхід Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України в оплаті праці педагогів дошкілля. Чому така велика різниця в оплаті праці педагогів середньої освіти і довкілля ? Місцеві ради неспроможні встановлювати 10% доплату. Запропонувала звернутися до КМУ та МОНУ з пропозицією віднести педагогів дошкілля до працівників, заробітна плата яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції. Якщо не буде враховано питання значного збільшення розміру заробітної плати праці педагогів довкілля, то педагоги будуть вимушені шукати іншого заробітку і будуть звільнятися з роботи.

 

Перед пленумом відбулося засідання президії районного комітету Профспілки, на якому розглядалися питання фінансової та статутної діяльності райкому Профспілки , профкомів, профорганізаторів первинних організацій.  

  

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId158dca4a84

Ювілей мудрості

23 листопада 2018 року відбулися урочистості з нагоди святкування 110 річниці з Дня заснування Вижницької гімназії.

            В заході взяв участь , привітав колектив навчального закладу,  голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Борсук Я.С.

            Спільно з в.о. начальника відділу освіти, культури, медицини, молоді та спорту Вижницької міської ради Заєць А.Л., голова районної організації Профспілки вручив грамоти педагогічним працівникам гімназії.

            Також голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки передав вітання всім учасникам святкування від голови Чернівецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Дудчака В.В. та  заступника голови облвсної організації Профспілки працівників освіти і науки  Чортика Б.Р.

            Від районної організації Профспілки працівників освіти і науки навчальному закладу подаровано ламінатор, від обкому Профспілки працівників освіти і науки подаровано набір стільців для профспілкового кабінету гімназії.

 

View the embedded image gallery online at:
http://profvzn.cv.ua/index.php/en/#sigFreeId68c084bab9